Zapraszamy do parku linowego Brzeźno. Oprócz możliwości wizyt indywidualnych i przechodzenia ciekawych tras linowych, na linach zawieszonych nawet 10 metrów nad ziemią, oferujemy też organizacje imprez. Organizujemy imprezy integracyjne, oraz urodziny dla dzieci.

Urodziny w porcie Brzeźno.

Urodziny w Porcie Brzeźno to nie tylko możliwość zjedzenia tortu, słodyczy, wręczenia czy przyjęcia prezentów, to przede wszystkim atrakcje dla dzieci i bardzo dużo dobrej zabawy. Każdy gość urodzinowy może wybrać trasę, którą będzie chciał przejść. Trasy linowe dla dzieci dopasowane są do ich wieku, wzrostu i poziomu umiejętności, wiec nie ma obawy, iż któreś dziecko trafi na trasę, której nie pokona. Wybór odpowiedniej trasy to gwarancja wielu wrażeń, adrenaliny i mnóstwa dobrej zabawy. To atrakcje dla dzieci Gdańsk, na wysokim poziomie i w pełni bezpieczne.

Instruktor czuwa.

Rodzice nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swoich pociech. Pomimo pozornie niebezpiecznych tras, warto wspomnieć o tym, iż nic złego nie może się wydarzyć. Nad bezpieczeństwem czuwają doświadczeni, profesjonalni instruktorzy, którzy wiedzą, jak zabezpieczyć tych, którzy decydują się na przejście tras, udzielają wielu informacji z zakresu bezpiecznego przejścia tras linowych, wręcz szkolą, by przejście było w pełni bezpieczne.

Oferta warta zainteresowania.

Zapewnij swojemu dziecku urodziny, jakich nie zapomni przez długi czas. Urodziny w parku linowym Brzeźno to pewność wielu bardzo pozytywnych wrażeń. Warto wspomnieć o tym, iż urodziny w parku linowym Brzeźno to wiele dobrej zabawy za bardzo atrakcyjną cenę. Termin urodzin można zarezerwować wcześniej. W przypadku braku dobrej pogody, istnieje możliwość przeniesienia urodzin na inny termin – bez dodatkowych opłat. Warto zainteresować się taka atrakcją. Nasze dzieci będą z pewnością zadowolone.