Chcesz urządzić niezapomniane urodziny dla swojego dziecka? To dość trudne zadanie. Oczywiście zawsze rozwiązaniem jest kilku gości, jakiś tort, napoje, ale pociecha zasługuje na więcej. Jeśli mają to być niezapomniane urodziny, warto zrobić coś naprawdę ekstra i zapewnić dziecku niezapomniane urodziny dla dzieci w Gdańsku.

Park Linowy Port Brzeźno.

Jednym z oryginalnych rozwiązań jest organizacja urodzin dla dzieci w parku linowym Port Brzeźno. To bez wątpienia atrakcja, która zapewni mnóstwo wrażeń, bardzo pozytywnych emocji i wspomnienia na długi czas. Urodziny w porcie Brzeźno to nie tylko tort czy napoje, ale przede wszystkim wrażenia, wynikające z możliwości spacerów ścieżkami wytyczonymi między drzewami. Spacer oczywiście odbywa się na linach, a przeszkód nie brakuje. Pokonanie trasy to sprawdzenie siebie, walka ze swoim strachem, mnóstwo adrenaliny i szkoła charakteru. Niektóre trasy zawieszone są nawet na wysokości 10 metrów, choć te przewidziane dla młodszych dzieci są oczywiście o wiele niżej, by atrakcje dla dzieci Gdańsk były bezpieczne.

Dlaczego warto zorganizować urodziny w gdańskim parku?

Urodziny dla dzieci to wiele różnych możliwości. Imprezy w porcie Brzeźno to mnóstwo ciekawych wrażeń i sprawdzenie siły własnego charakteru. Każde dziecko, biorące udział w urodzinach, będzie mogło pokonać trasę linową, a nad bezpieczeństwem i poprawnością pokonania trasy, czuwać będzie doświadczony opiekun instruktor. Pokonanie przeszkód, zdecydowanie się na inne atrakcje – na przykład skok Tarzana – to mnóstwo adrenaliny, ale również ćwiczenie cech własnego charakteru. Bez wątpienia zatem, wszystkie pociechy biorące udział w urodzinach, oprócz dobrej zabawy, poczują się docenione, zyskają również lepsze mniemanie o sobie i swoich możliwościach. Warto na koniec dodać – urodziny w porcie Brzeźno to wiele atrakcji za atrakcyjną cenę. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu i ewentualnego przełożenia terminu, jeśli okaże się, że w danym dniu warunki pogodowe są nieodpowiednie. W naszym parku organizowane są również imprezy integracyjne w Trójmieście. Równie fascynujące jak organizowane przez nas urodziny.