gdańskie urodzinyUrodziny dziecka to wyjątkowy dzień, który każdy rodzic stara się w odpowiedni sposób zaplanować. Zachęcamy do wyprawienia urodzin dla dziecka w naszym parku linowym. Jesteśmy przekonani, że będą to urodziny niezapomniane. Urodziny pełne wrażeń, pozytywnych emocji. Czas, który zapamięta na długo. Urodziny dla dzieci w Trójmieście mogą być różne. Zorganizowane u nas, to czas spędzony bardzo efektownie. Warto się na to zdecydować.

Urodziny dla dzieci nie muszą być nudne. Decydując się na organizację urodzin w naszym parku linowym, zapewniacie Państwa swojemu dziecku niezapomniane chwile i atrakcje dla dzieci. Tak jak w przypadku każdych urodzin, zapewniamy gościom miejsce, w którym będą mogli posiedzieć, zjeść tort, czy spędzić czas na rozmowie, ale to nie wszystko. W cenie urodzin zapewniamy atrakcje związane z naszym parkiem linowym. Oferujemy możliwość przejścia jedną z wybranych tras w naszym parku linowym. Decyzja o tym którą, podejmują oczywiście goście – trasy posiadają różny stopień trudności. W przypadku niektórych tras, ograniczeniem może być wzrost dziecka i możliwość chwytu na określonej wysokości. Oczywiście przejście jest w pełni bezpieczne. Zapewniamy szkolenie i opiekę doświadczonego instruktora, który zadba o bezpieczeństwo całej urodzinowej grupy.

W przypadku złej pogody, co w przypadku urodzin w parku linowym może popsuć wrażenia, zapewniamy możliwość przełożenia terminu bez dodatkowych kosztów. Zapraszamy do nas – organizacja urodzin dla dzieci, to coś, czym zajmujemy się od dłuższego czasu. Gwarantujemy bezpieczeństwo, doskonałą zabawę, mnóstwo adrenaliny i niezapomniane wspomnienia.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego parku linowego i rezerwacji terminu na urodziny Waszego dziecka. Organizujemy urodziny dla dzieci w Gdańsku grup minimum ośmiu osób. Urodziny mogą odbyć się w środku tygodnia lub w weekend. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wybrania niebanalnych urodzin. Organizujemy również inne imprezy, między innymi imprezy integracyjne. Warto odwiedzić Port Brzeźno. Zapraszamy !