W okresie wakacyjnym, zwłaszcza na terenach nadmorskich, obserwować można bardzo niepokojące zjawisko, które przybiera wręcz rozmiary epidemii. Turyści i autochtoni skarżą się na występujące u nich objawy takie jak: marazm, senność, lenistwo itp. Są to symptomy tzw. nudy plażowej – wakacyjnej choroby, która nieleczona, może okazać się niezwykle przykra dla zarażonego. Na szczęście lekarstwo na nią znane jest już od dawna, chociaż dostęp do niego mają w pierwszej kolejności osoby przebywające akurat w Trójmieście. Takim remedium jest z pewnością park linowy w Gdańsku, znany również jako Port Brzeźno. Do tego urokliwego miejsca można zawitać bawiąc w Parku Ronalda Regana.

W ośrodku możemy uleczyć nudę korzystając z typowych ofert dostępnych w podobnych miejscach. Mamy zatem do dyspozycji 4 trasy, na których może pobrykać zarówno mały jak i duży pacjent.

Atrakcyjne dla dzieci w Gdańsku są zwłaszcza trasy żółta i zielona, specjalnie dla milusińskich przystosowane. Jeśli i tego będzie im mało, to zawsze mogą zmierzyć się z bardziej wymagającymi instalacjami. Tu jednak wymagany jest, oprócz zapału, także i odpowiedni wzrost.
W parku linowym podoba się również dorosłym, tym bardziej, że jest to świetne miejsce na imprezy integracyjne.

Żeby dobrze się bawić wymagana jest jednak odrobina sportowego zacięcia i odwagi. Ta ostatni przydaje się zwłaszcza podczas skoku wahadłowego z wysokości ośmiu metrów nad ziemią. Atrakcja nosi nazwę „Skok Adrenaliny” i nie można powiedzieć, żeby nazwa nie oddawała w pełni jej specyfiki.

Port Brzeźno to również idealne miejsce dla tych, którzy szukają rozrywki z całą rodziną. Można tam nawet zorganizować niezapomniane urodziny dla dzieci w Trójmieście.
Taka kuracja z pewnością wyleczy nawet najcięższe przypadki plażowej nudy. Wystarczy tylko udać się po receptę… Zapraszamy do Portu Brzeźno!