Dzieci uwielbiają się wspinać, skakać i robić całą masę rzeczy, która potrafi doprowadzić ich rodziców na skraj wytrzymałości nerwowej. Nic więc dziwnego, że ulubione atrakcje dla dzieci w Gdańsku i całym Trójmieście mieszczą się na terenie parku linowego Port Brzeźno.

Rodzinny park rozrywki, działający od 1 czerwca 2014, to ośrodek oferujący możliwość miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, dla dzieci i ich rodziców. Latorośle będą miały okazję wyszaleć się na linach, natomiast ich mamy zakosztują…świętego spokoju. Przynajmniej jeżeli chodzi o kwestię bezpieczeństwa ich pociech (błogostan mogą zakłócać tylko rozchodzące się w powietrzu odgłosy doznawanej frajdy).

Kwestia bezpiecznej zabawy, bez wątpienia, jest dla pracowników Portu Brzeźno sprawą priorytetową. Już na samym początku przygody każdy malec zostanie starannie przeszkolony w kwestii korzystania z dostępnych urządzeń. Nie będzie to wyłącznie suchy wykład, który może wylecieć dzieciakom z głowy, ale prawdziwy trening na, specjalnie do tego celu przygotowanej, trasie próbnej. Dalsza zabawa będzie możliwa dopiero po zaliczeniu tego odcinka.

Oprócz tego uczestnicy zabawy zostają wyposażeni w wysokiej klasy sprzęt asekuracyjny, czyli kaski i uprzęże uniemożliwiające upadek. Dodatkowo nad przebiegiem szaleństw będzie czuwał wykwalifikowany instruktor, który z pewnością posłuży z pomocą niezależnie od sytuacji.
Rodzice, którzy mimo tego nadal obawiają się o swoje pociechy, mogą sami wypróbować atrakcje parku linowego. Okazją do tego mogą być, często organizowane w tym miejscu, gdańskie imprezy integracyjne. Nic nie stoi również na przeszkodzie, żeby mama lub tata pokonywali trasę razem z dzieckiem.

Port Brzeźno jest parkiem rozrywki, który można śmiało polecić jako idealne miejsce na urodziny dla dzieci w Gdańsku. Nikt nie wyjdzie z takiej imprezy zawiedziony.