Szukasz miejsca na imprezy integracyjne?  Trójmiasto stwarza wiele możliwości. Jedną z nich jest park linowy Brzeźno. To miejsce, w którym organizowane są nie tylko imprezy integracyjne ale również interesujące firmowe imprezy.

Banalne imprezy, z tortem, słodyczami i napojami nie zawsze się sprawdzają. O wiele lepiej zapewnić pracownikom i ich gościom coś więcej. W parku linowym Brzeźno, dodatkowymi atrakcjami są trasy na linach i przeszkody. To atrakcje dla firm z  Trójmiasta, które zapewnią dzieciom mnóstwo zabawy, sporo emocji i wrażenia, które będą wspominać jeszcze wiele miesięcy po imprezie.

Integracja – Ciekawe i bezpiecznie.

Trasy linowe są to trasy nawet 10 metrów nad ziemią. W przypadku tras dla mniej doświadczonych, niektóre są położone nieco niżej i zabezpieczone siatką. Każda trasa może zapewnić wiele emocji, z dużym marginesem bezpieczeństwa. Przejście tras zaczyna się krótkim szkoleniem, z zakresu bezpieczeństwa i zabezpieczeniem w postaci dodatkowych lin, elementów ochronnych i wszystkiego, co jest konieczne dla bezpiecznego pokonania trasy. Integracyjne spotkania w Trójmieście to dużo zabawy i pełne bezpieczeństwo.

Stopień trudności.

Każda trasa posiada określony stopień trudności – od łatwego, do tych nieco trudniejszych. Każdy gość, który chce przejść trasę, może podjąć decyzję, która z nich będzie ta idealna. W wyborze trasy może pomóc instruktor, który potrafi ocenić, czy dana trasa dla danego dziecka nie będzie zbyt niebezpieczna.

Instruktor.

Przejście tras linowych odbywa się pod kontrolą instruktora, który zadba o bezpieczeństwo Waszych dzieci. Nie ma więc powodu, by obawiać się nieprzewidzianych zdarzeń. Parki linowy Brzeźno to pełne bezpieczeństwo odwiedzających go gości.

Warto.

Imprezy integracyjne w w parku linowym na długo pozostaną w pamięci pracowników firmy. Warto się o tym przekonać. Niska cena imprezy w połączeniu z wieloma atrakcjami, jakie w parku Brzeźno są wręcz gwarantowane czynią ofertę parku ciekawym rozwiązaniem, z którego warto skorzystać.