Szukając pomysłu na zorganizowanie urodziny dla dzieci w Trójmieście warto zastanowić się nad opcją urządzenia przyjęcia w jednym z parków linowych, które ostatnimi czasy stały się hitem wśród rodziców.

Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem ośrodki tego typu nie tylko zapewniają ciekawą rozrywkę na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim niesamowitą frajdę. Warunkiem jest jednak wybór właściwego punktu, którego obsługa doskonale poradzi sobie z tego typu imprezą.

Takim miejscem jest bez wątpienia Port Brzeźno – nowo otwarty park rozrywki znajdujący się w Gdańsku w Parku Prezydenta Ronalda Regana. Ośrodek ten wręcz celuje w zapewnieniu atrakcji dla całej rodziny i jest tak pomyślany, że dostarczy rozrywki każdemu, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Na terenie parku można korzystać z czterech tras, zróżnicowanych pod kątem stopnia trudności. Dwie z nich przeznaczone są typowo dla dzieci (żółta i zielona), dwie kolejne nadają się już dla każdego.

Klienci chcący urządzić przyjęcie urodzinowe w Porcie Brzeźno mogą skorzystać z dwóch gotowych scenariuszy: urodzin alpinistycznych lub urodzin extreme.
Pierwsza opcja zawiera takie atrakcje jak obowiązkowe szkolenie, przejście dowolnie wybraną trasą i zjazd na linie z pomostu. Urodziny extreme są ponadto wzbogacone o możliwość wykonania skoku Tarzana i skoku wahadłowego (dla najodważniejszych). Ośrodek nie zapewnia natomiast poczęstunku, o który muszą się już zatroszczyć rodzice.
Koszt takiego programu to 40 – 50 zł od osoby (minimalna grupa musi się składać z 8 osób). Całość potrwa około 3 godzin.

Jeśli jednak interesują nas indywidualne atrakcje dla dzieci w Gdańsku, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby samemu przygotować scenariusz zabawy.
Dla trochę starszych Port Brzeźno organizuje też imprezy integracyjne.