Linowy Park rozrywki działający od czerwca 2014 roku, to doskonałe miejsce na spędzanie czasu z dziećmi. Cztery, zróżnicowane pod względem trudności trasy, dostarczą niezapomnianych, ekstremalnych wrażeń. Atrakcje dla dzieci gdański park dostarcza ze wszystkimi niezbędnymi wymogami.

Kwestia bezpieczeństwa jest priorytetem, dlatego każde dziecko zostanie odpowiednio przygotowane i wyposażone w sprzęt asekuracyjny: kask i uprzęże, uniemożliwiające upadek. Ponadto złożony system zabezpieczeń oraz liczna kadra instruktorska zapewnią należytą ochronę.

Dla najmłodszych dzieci, już od 3 roku życia, przeznaczona jest trasa Mini Parku Linowego, zapewniająca maksimum bezpieczeństwa. Dla dzieci, które po wyciągnięciu ręki do góry mają zasięg na 145 cm przygotowana jest trasa łatwa, również o niskim stopniu trudności. Trasy średnia i trudna są na wyższym poziomie trudności i przygotowane zostały dla starszych dzieci oraz dla osób dorosłych. Dla śmiałków, chętnych przeżyć ekstremalne emocje, przygotowany został także skok Adrenaliny. Na wysokości ośmiu metrów odbywa się skok wahadłowy, który zadowoli każdego.

Urodziny dla dzieci gdański park zorganizuje w sposób niezapomniany. Po wstępnym przeszkoleniu, solenizant i jego goście będą mogli korzystać z wybranych tras, a także zjeść tort w przygotowanym przez obsługę miejscu do odpoczynku.

Imprezy integracyjne gdański port Brzeźno również ma w swojej ofercie. Jest to ciekawe rozwiązanie dla firm, które nie chcą powielać utartych schematów.