Atrakcje dla dzieci w Gdańsku zapewnia urokliwy park linowy Port Brzeźno.

Do dyspozycji odwiedzających przewidziane są cztery trasy, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Trasy są zróżnicowane pod względem trudności, a jednocześnie są w pełni bezpieczne. Kwestia bezpieczeństwa jest priorytetem, zapewnianym przez profesjonalną obsługę i atestowane zabezpieczenia. Wielkim zainteresowaniem cieszy się skok Adrenaliny – skok wahadłowego z wysokości ośmiu metrów nad ziemią.

Dla każdego rodzica, który chce zapewnić niezapomniane urodziny dla dzieci gdański park jest doskonałym rozwiązaniem. W cenie urodzin zapewnione zostaje przejście jedną z tras przez wszystkich uczestników zabawy, szkolenie i opieka doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o bezpieczeństwo całej grupy. Impreza urodzinowa może odbyć się w dowolny dzień tygodnia w grupie liczącej minimum ośmiu uczestników. Jeżeli w wybrany dzień pogoda nie będzie sprzyjać, można bez dodatkowych kosztów zmienić inny termin.

Obsługa Parku rozrywki ma świadomość, że imprezy firmowe w zamkniętych lokalach odchodzą do lamusa. Imprezy integracyjne gdański park tworzy na podstawie przygotowanych scenariuszy, zgodnie z życzeniami i wymogami klientów. Park linowy dostarczy niezapomnianych przygód, pozwoli poznać się pracownikom poza formalnymi relacjami i zbuduje poczucie wspólnoty grupy. Imprezy organizowane są od wiosny do zimy.