Park linowy idealnym miejscem na urodziny dla dzieci? Jak najbardziej. Urodziny wyprawione w parku linowym port Brzeźno to doskonałe rozwiązanie i atrakcje, które dzieci będą pamiętać długo.

Atrakcje dla dzieci Gdańsk? Mamy wiele jest rozwiązań. Park linowy Port Brzeźno jest jednak bardzo nietypowym, co dzieci z pewnością bardzo docenią. Urodziny w parku to nie tylko słodycze, pyszny sok czy nie zawsze zdrowe, ale smaczne napoje, ale przede wszystkim atrakcje dla dzieci. Atrakcje, o których warto powiedzieć nieco więcej.

Spacer po linach.

Największą atrakcją w parku linowym Brzeźno są oczywiście możliwości przejścia różnych tras linowych. To oferta nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Oczywiście trasy dla dzieci są dopasowane do ich umiejętności, wieku a przede wszystkim do wzrostu i możliwości chwytu ręką na określonej wysokości.

Opieka instruktora.

Każde dziecko pokonujące trasy, jest całkowicie bezpieczne. Nad dziećmi pieczę ma doświadczony instruktor, który dba o to, by nic złego w trakcie przejścia po linach się nie wydarzyło.

Wiele godzin zabawy.

Urodziny w parku linowym Brzeźno to nie tylko chwila. Cała impreza zaplanowana jest nawet na 3,5 godziny, oczywiście z możliwością przedłużenia tego czasu. Instruktor poświęca grupie tyle czasu, ile jest potrzebne i robi wszystko, by atrakcje oferowane przez Rodzinny Park Rozrywki Port Brzeźno zostały przez dzieci docenione. Urodziny w parku linowym na długo więc pozostaną w pamięci wszystkich, którzy będą brali w nich udział. Zachęcamy do odwiedzenia naszego parku, organizowania u nas urodzin dla dzieci. organizacja urodzin dla dzieci to jednak nie wszystko co mamy do zaoferowania. Zapraszamy także do poznania oferty imprezy integracyjne Trójmiasto i do odwiedzania nas indywidualnie. Park linowy Brzeźno zaprasza !