Urodziny dziecka to niezwykła data. Warto zadbać o to by były to chwile niezapomniane. Jeśli mają to być urodziny dla dzieci Trójmiasto, zapamiętane na długo, ciekawym wyborem jest Port Brzeźno i urodziny w parku linowym.

Dlaczego impreza w parku linowym?

Położony nad brzegiem morza park linowy, to bardzo urokliwe miejsce, w którym miło spędza się czas. Urodziny w takim miejscu to chwile spędzone wśród zieleni, przyrody. Dla gości zarezerwowane są miejsca do siedzenia, tort i słodycze rodzice muszą zapewnić we własnym zakresie. Urodziny w parku linowym to jednak rzecz jasna nie tylko możliwość siedzenia, ale o wiele więcej.

Trasy linowe.

Każdy, kto bierze udział w urodzinach w parku linowym Port Brzeźno, może pokonać wybraną trasę linową. Dla dzieci młodszych są to trasy rzecz jasna łatwiejsze, dla nastolatków i nieco starszych te trudniejsze – zawieszone nawet 10 metrów nad ziemią. Nad bezpieczeństwem przejścia czuwa instruktor – osoba doświadczona i gwarantująca bezpieczeństwo wszystkich, którzy zdecydują się na pokonanie takich przeszkód. Instruktor zapewnia wszystkie konieczne zabezpieczenia, udziela szkolenia, a jeśli jest taka potrzeba, przechodzi trasę z osobą, która się na to zdecydowała. Nasze atrakcje dla dzieci Trójmiasto to zabawa z dużą gwarancją bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo.

Pokonywanie tras linowych w parku Brzeźno jest więc całkowicie bezpieczne. Nad bezpieczeństwem czuwają doświadczeni i profesjonalni instruktorzy, rodzice powierzający nam dzieci, nie muszą się więc niczego obawiać.

Rozrywka i walka ze słabościami.

Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na urodziny dla Waszej pociechy i nie wiecie, jakie atrakcje dla dzieci będą naprawdę interesujące, wybierzcie park linowy Brzeźno. Urodziny w takim miejscu pozostawią niezapomniane wrażenia, a pociechy będą opowiadać o swoich wyczynach jeszcze długo po ich zakończeniu. W naszym parku organizujemy również imprezy integracyjne Gdańsk. Można nas także odwiedzić indywidualnie.