Trójmiasto - zorganizuj urodziny dla dzieckaUrodziny Twojego dziecka już niedługo? Zaplanuj mu ciekawy dzień, urodziny pełne pozytywnych emocji i wrażeń. Miejscem, w którym pozytywne wrażenia są zagwarantowane, jest park liniowy Brzeźno. Urodziny dla dzieci, to rzecz jasna nie tylko park linowy, tylko jednak w nim Twoje dziecko może przeżyć tak niezapomniane chwile.

Atrakcje dla dzieci w Trójmieście, które oferujemy w naszym parku linowym, to nie tylko miejsce do siedzenia dla wszystkich urodzinowych gości, ale o wiele więcej. Zarówno dziecko, które obchodzi urodziny jak i wszyscy goście, mogą zdecydować się na pokonanie tras parku linowego. Trasy linowe posiadają różny stopień trudności, dziecko, bez względu na wiek, czy umiejętności, może, więc taką trasę przejść. Oczywiście dla dzieci młodszych i mniej sprawnych polecane są trasy łatwiejsze, dla tych nieco sprawniejszych i wyższych, trasy trudniejsze, nawet takie, które są zawieszone 10 metrów nad ziemią.

Bezpieczeństwo dzieci to podstawa.

Park linowy kojarzy się z niebezpieczeństwem, ryzykiem kontuzji. Nie jest tak. W parku linowym Brzeźno, nad bezpieczeństwem pokonujących trasy czuwają profesjonalni instruktorzy, którzy z powodzeniem wytłumaczą zasady bezpiecznego przejścia, zamontują zabezpieczenia, a jeśli trzeba, również pokonają trasę, asekurując osobę przechodzącą.

Serdecznie zapraszamy na atrakcyjne urodziny.

Urodziny w parku linowym Brzeźno to niezapomniane przeżycia, spora dawka adrenaliny i mnóstwo frajdy. Wasza pociecha zapamięta przeżyte przygody na długo, goście również będą zachwyceni takimi urodzinami. Warto mieć tego świadomość i zdecydować się na takie atrakcje. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą zapewnić dziecku coś wyjątkowego – udane urodziny i dużo przeżyć, za wszystko zaś zapłacić bardzo konkurencyjną cenę. Rodzinny Park Rozrywki Brzeźno to miejsce, w którym można również zorganizować imprezy integracyjne w Gdańsku. Warto nas odwiedzić.