Przyszła wiosna. Wszyscy powoli budzą się z zimowego snu. W takich momentach czujemy przypływ zbierającej się energii wraz z wstającym słońcem. Zachęca nas to do aktywności. Zostaje tylko pytanie, co w takim momencie zrobić.

Park Linowy Port Brzeźno otwiera się już 2 kwietnia. Zapraszamy wszystkich do nas!

Jeśli myślicie, że nie podołacie, bo nigdy nie próbowaliście takiego sportu, to z chęcią Was przekonamy – że każdy może spróbować.

Gdy przyjdziecie do nas najpierw wybierzecie trasę. Nie obawiajcie się, nasi instruktorzy dobiorą ją do Waszego wzrostu i możliwości. Następnie zostaniecie ubrani w uprząż oraz kask i zapoznacie się ze sprzętem. Na początek spróbujecie swoich sił na trasie treningowej. Wytłumaczymy Wam również wszystkie rodzaje przeszkód, które napotkacie na trasach. Udało się na trasie szkoleniowej? Brawo! To kolejnym krokiem jest przejście trasy, podczas której będziecie się dobrze bawić!

Pilne oko doświadczonych instruktorów będzie obserwować Wasze poczynania na linach i w razie potrzeby udzielą oni pomocnych wskazówek!

Pamiętajcie aby wygodnie się ubrać. Najlepszy będzie strój sportowy, nie krępujący ruchów, na przykład dresy oraz pełne buty sportowe. Panie i dziewczynki z długimi włosami powinny je spiąć w kucyk lub warkocz. Najlepiej też opróżnić kieszenie, żeby nic z nich nie wypadło podczas wspinaczki. Po przejściu trasy polecamy uzupełnić płyny i chwilę odpocząć na słoneczku.

Nasz Park został wyposażony w system bezpieczeństwa CLiC-iT® ADVENTURE. System ten zapobiega ryzyku całkowitego odpięcia się od liny zabezpieczającej .

Więc jesteście całkowicie bezpieczni.

 

A ZATEM ZABIERZ RODZINĘ I PRZYJACIÓŁ, MIEJ DOBRY HUMOR

I WIDZIMY SIĘ W PORT BRZEŹNO JUŻ 2 KWIETNIA!!!