atrakcyjnie spędzaj czas

atrakcyjnie spędzaj czasW Trójmieście istnieje idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu dla dzieci i rodziców – Port Brzeźno. Zapewnia niesamowitą przygodę i dawkę ekstremalnych wrażeń.

Atrakcje dla dzieci gdańskiego portu Brzeźno to cztery trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Duża liczba tyrolek, mostów zwodzonych, tuneli czy kładek rozwijają zmysł równowagi i poprawiają koordynację ruchową. Cały park stworzony jest z myślą nie tylko o dobrej zabawie ale również o bezpieczeństwie uczestników.

Port Brzeźno to doskonałe miejsce na zorganizowanie urodzinowej zabawy. Urodziny dla dzieci gdański park Brzeźno aranżuje pod kierunkiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników. W wyznaczony dzień przygotowane zostaną miejsca odpoczynku oraz wyposażenie do poczęstunku. W ofercie można znaleźć szkolenia na trasie treningowej, możliwość korzystania z wybranych tras, zjeżdżanie na linie z pomostu przy wraz z instruktorem.

Park w swojej ofercie ma również kompleksowe organizację imprez firmowych. Imprezy integracyjne gdańskiego parku rozrywki są stworzone w sposób tematyczny. Warto wypróbować te pomysły i sposoby działania. Wspólna zabawa, ekstremalne przeżycia i współpraca są świetnym sposobem na budowanie jedności w grupie a także możliwość poznania się poza oficjalnymi formami pracy. Scenariusze są opracowywane zgodnie z życzeniami i potrzebami klientów realizowane od wiosny do zimy.